Dotazník!

Zabere jen pár minut a otázky jsou vhodné jak pro stále čtenáře, tak pro nové návštěvníky.

Nová adresa

Navštivte slony v ráji, nové články vychází tam!
________________________________________________________

Svět knihy - den 1.

13. května 2016 v 22:08 | Ki Rinne |  Svázáno s knihou
Veletrh Svět knihy nám dneškem oficiálně začal. Snad ve všech prostorách bylo mraky lidí a troufám si i tvrdit, že většina měla šťastný výraz. Kdo by také neměl, když má možnost být mezi spoustou knih a úžasných stánků?


Tak kohopak jsem včera měla možnost zde zahlédnout? :)
Mrzí mě, že vám nemohu vyprávět o programech, besedách nebo autogramiádách. Bohužel, nedostanu se na ně. Ale za to se dobře orientuji kde co ve stánkách mají a dokáži vám ukázat, kde hledat bankomat! :)

Ale teď zpátky k tématu. Čtvrtek byl podle mě jeden z nejzajímavějších z ohledu na program. Za to jsem toho tolik nepostřehla na stáncích, možná to ale bylo způsobeno tím, že má směna probíhala od odpoledne až do večera. Na našem stánku jsme neměli takový frmol, takže se mi dostalo výsady ozkoušet wifinu, která je tento rok poprvé na 45 minut zdarma i pro návštěvníky.

Jako další kladný bod bych řekla, že jsem měla možnost vyzkoušet mou angličtinu snad s … Portugalcem? Nejsem si tím úplně jistá, ale domluvili jsme se. A pak jsem málem dostala záložku od Terezy Matouškové. Nabídla mi ji i přesto, že já jsem s ní ani nemluvila, z tohoto důvodu jsem ji tedy odmítla - prostě mi bylo hloupé si brát něco, za co nemám zásluhy. Ale ne že bych ji jinak nechtěla.

Takže vlastně… čtvrtek se dost vydařil, jen dost lilo. Počasí si člověk hold nevybere a deštník také na zavolání nepřijde.
Moc jsem vám informací nepodala, ale snad alespoň něco zajímavého. Článek ohledně dneška bude zajímavější, dostala jsem se totiž i k nakouknutí do ostatních článků a poprvé jsem se také podívala jako pracovník na mé druhé stanoviště.

(Vlastně… tyto články neměly původně být jako vedeny jako deník, ale jako informace. Avšak mně se stále nepodařilo zjistit, co a jak můžu zveřejnit - takže zatím jen takto, nechci nic porušovat)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívíte Svět knihy 2016?

Ano
Ještě nevím
Ne

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 14. května 2016 v 8:52 | Reagovat

Strašně mě mrzí, že tam letos nejsem. :(

2 Avannea Avannea | Web | 15. května 2016 v 7:56 | Reagovat

Ahoj :) Máš vážně kliku, že tam jsi pracovně ;) Taky by se mi to líbilo. Líbí se mi jak popisuješ, co se tam děje nebo co tam je, i když poskromnu. Bohužel ani letos jsem se tam nedostala :( No, snad příště. Určitě by byly dobré nějaké fotky, ale pokud je nemůžeš zveřejňovat, nevadí :) Užij si to tam (bože jak já ti závidím :-D)!

3 Ki Ki | E-mail | Web | 15. května 2016 v 13:06 | Reagovat

[2]: Třeba se sem někdy pracovně dostaneš, jedinou vadou jsou peníze - člověk tu je docela dlouho a dostane opravdu malinko.
Další článek (ehm... co měl vyjít včera. ..) je už delší. Dneska zkusím fotky pořídit, uvidím jak to dopadne, docela mi tu chybi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama