Dotazník!

Zabere jen pár minut a otázky jsou vhodné jak pro stále čtenáře, tak pro nové návštěvníky.

Nová adresa

Navštivte slony v ráji, nové články vychází tam!
________________________________________________________

Info...

16. září 2015 v 18:56 | Ki Rinne |  Nezařazené
Dlouho zde nic nepřibylo a dnes to zase bude jen info... Začala jsem přemýšlet o příštích třech měsících a výsledek se tak nějak dozvíte zde.
Článek vcelku o ničem, ale alespoň se můžete podívat na obrázek z Googlu Spasitele xD


Začneme trochu odlehčeněji :)
Viděl jste někdo ten díl Simpsonových, kde Bart učil Spasitele povely? A pamatujete si, jak Spasitel rozumněl jen jakousi hatmatilku? Tak takhle si zpětně přijdu v první školní den já. Vzpomínáte si, jak pak Spasitel najednou povelům rozumněl? Takhle jsem také dopadla i já! Jen se to netýkalo povelů - já jsem slyšela mnohem hezčí slovní spojení! Tvůrčí psaní!


Na naší škole bude kroužek tvůrčího psaní! Proč ale tohle sděluji?
Myslela jsem, že budu přidávat zatím jen témata týdne, jelikož u vlastních povídek se chci dostat na alespoň 10. stranu... Často mě mé nápady přestanou bavit psát a myslím, že s tímhle by mi i mohlo pomoci zveřejňování článků s povídkami... No nic. Takže vlastně nemám vcelku nic moc napsáno. Ale to tvůrčí psaní mi vylepšilo plány - mohla bych tak články přidávat častěji, než bylo plánováno!

Momentálně tedy nemám moc co nového vydávat, ale počítám s tím, že než začneme s psaním na kurzu, dám sem zase něco trochu staršího...

A ano, je to velmi kratičké. Napsala jsem tenhle článek už 1. září, ale čekala jsem, až budou informace stoprocentně jisté...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama